САСТАНАК АКТИВА ПСИХОЛОГА И ПЕДАГОГА ОПШТИНЕ РУМА 18.09.2018.

Наша школа домаћин састанка до сада најбројнијег актива психолога и педагога основних, средњих школа , предшколске установе ''Полетарац'' и Центра за социјални рад општине Рума.

Директорка Обренка Красић и помоћник директора Снежана Матић Олуић поздравиле присутне.

Главна тачка дневног реда састанка – платни разреди и положај стручних сарадника. Састанку присуствовали: правник школе који је указао на неравноправан положај запослених у образовању пре свега високо образованог ненаставног кадра и стручних сарадника, председници синдиката Љиљана Бакић( УНИЈА) и Јордан Станојковски (СПРВ) и подржали скуп и иницијативу актива психолога и педагога румске општине да упуте захтеве за једнак третман свих запослених у образовању надлежним министарствима, удружењима и синдикатима.

За нову председницу актива изабрана Биљана Хавлек дипломирани психолог из ОШ ''Иво Лола Рибар''.

1 PSIHOL PEDAG AKTIV 9 2018

Молитва поводом почетка нове школске 2018/2019. године 14.09.2018.

Призив Светог Духа -Молитва поводом почетка нове школске 2018/2019. године

Дана 14. Септембра (Почетак Црквене Нове Године), у свечаној сали ОШ „ Душан Јерковић“, ученици школе учествовали су у Молебану за почетак шолске године.   Молебан су предводили свештеници Вујадин Савић, Бранислав Мишковић, Владимир Јездић и Александар Миличевић.

1 MOLEBAN 2018B2019

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА И ВИДЕО ЗАПИС КЛИКНИ!

ОПРЕМА ЗА ЧЕТИРИ ДИГИТАЛНЕ УЧИОНИЦЕ 9.2018.

У  пројекту Министарства просвете ''2000 дигиталних  учионица'' наша школа је добила опрему за четири учионице. Обуку су прошли: Наташа Станић, Вишња Налчић ,Јордан Станојковски и Младен Алексић.

4 DIGITALNA UCIONICA

ЕКСКУРЗИЈА ЗАПОСЛЕНИХ АВГУСТ 2018.

Предиван излет запослених наше школе.

Српска Грачаница - Требиње, Манастир Тврдош, посета и радни састанак са колегама ОШ'' Јован Јовановић Змај''  у Требињу; Атлагића мост - задужбина Мехмед паше Соколовића; Херцег Нови, Дубровник, Страдун, Кнежев двор.

1 EKS ZAPOSL 8 2018

ЈОШ ПРЕЛЕПИХ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!