Упис у средње школе

Као и сваке године упис у специјализоване средње школе почиње нешто раније. Прочитајте допис и информишите се на време.

20200331 101557

Важно обавештење о упису првака

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Због проглашеног ванредног стања у Републици Србији, упис у први разред школске 2020/2021. ће се обављати путем електронске поште.

Потребно је да на сајту школе кликнете на категорију "Кутак за родитеље/ Упис у први разред" и одатле преузмете анкету за родитеље. Да бисте анкету успешно преузели потребно је да сајту приступате са рачунара. Анкету можете преузети и са наше Facebook групе, а то можете учинити и са телефона и са рачунара. Након што је попуните пошаљите је на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. заједно са следећим подацима:

1. Име и презиме детета;

2. Име и презиме родитеља;

3. Адреса становања;

4. Контакт телефон.

Лекарско уверење и потврду из предшколске установе о похађању припремног предшколског програма, доставићете у августу месецу.

Уколико имате додатна питања, молимо вас да пишете на већ поменуту имејл адресу или позовeте број дежурног педагога (062/194-1003) или психолога (066/471-975).

У Руми 30. 3. 2020.                                                                            Управа школе

upis prvaka

Остани кући!

Више информација о Корона вирусу, као и о начинима превенције можете видети и на следећем линку.

Распоред часова РТС 3

Поштовани родитељи, у нади да ћемо вам мало олакшати на следећем линку имате распоред часова који ученици могу пратити за лекције које је обезбедило Министарство просвете

Емитовање часова на РТС канал 3

Поштовани родитељи на следећем линку можете пронаћи распоред часова по предметима које је обезбедило Министарство просвете. Предметни наставници и учитељи ће вас свакако контактирати и пружити додатна обавештења.

Распоред часова РТС 3

Обавештење

У складу са проглашеним ванредним стањем у Републици Србији због Корона вируса, школа неће радити од 16. 3. 2020. до даљег.

Настава ће се реализовати кроз е-учионице и онлајн, а у договору са предметним наставницима и учитељима.

О начину уписа првака ћемо вас накнадно обавестити. Пратите сајт школе, Facebook и Instagram страницу.

Останите кући уколико се не осећате добро и придржавајте се мера заштите.

Чувајте се и будите здраво!

С поштовањем,

Управа школе

Мере превенције

У складу са здравственим преорукама, а у вези са спречавањем ширења вируса Covid-19 у школи се спроводе следеће мере превенције. Уколико Ви или Ваше дете приметите знаке респираторне инфекције позовите један од следећих бројева да Вам дају даља упутства:

Епидемиолошка служба: 064/8945235; 011/2684566

Завод за јавно здравље Сремска Митровица: 022/610-511