За будуће прваке и остале мале ђаке

Никад није превише рано за неопходна обавештења. Потрудили смо се да вам уз помоћ ове табеле додатно појаснимо распоред и начин рада продуженог боравка, као и међусменског рада који је предвиђен за будуће прваке наше школе.

boravak obavestenje

Енглески језик

У недељу 21. 2. 2021. године у ОШ "Јован Јовановић Змај" у Руми одржано је општинско такмичење из енглеског језика. Наша ученица Анђела Радуловић пласирала се на окружно такмичење. Честитамо Анђели на овом успеху!!!

48191624-question-words-in-cartoon-pictures-visual-aid-for-language-learning-no-gradients

Сремска о нама

Иако нисмо могли да прославимо нашу славу онако како смо годинама уназад то чинили, они најважнији обичаји не смеју се заборавити. Сремска телевизија направила је кратку репортажу о прослави коју можете видети на следећем линку

Савиндан 2021. године

Данас је за сваку школу, сваког ученика и наставника велики дан. Данас је школска слава Свети Сава. Као што нам је већ свима познато сваке године смо нашу славу прослављали свечано. Ове године, околности су другачије, али захваљујући нашим вредним ученицима и наставницима обележићемо славу онако како доликује.

Овогодишњи носилац Светосавске повеље је ученица Круна Миливојевић, која је својим вредним радом, залагањем и примерним понашањем заслужила ову титулу. Овом приликом јој у име целог колектива честитамо и желимо јој да са истим жаром настави да ниже успехе!

Драги ученици и поштовани родитељи нашу приредбу можете погледати на следећем линку

Срећна слава!

Честитке

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Покрајински секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице, упутили су честитке свим ученицима и запосленима у школама поводом школске славе Светог Саве.

честитка