Заједно за Стефана

Данас смо имали прилику да се уверимо колико велика могу да буду дечија срца. Толико велика да сва као једно куцају само за Стефана. Наши Душановци су заједно са предшколцима учествовали у манифестацији која је за циљ имала прикупљање средстава за Стефаново лечење. Данас он за њих није био само неко дете, већ мали брат којем треба помоћ. Играли су, певали и трудили се да му на њихов, дечији начин покажу да им је важан и да верују да ће иако мален наставити да буде храбар у својој борби.

Хвала свима који су дошли и својим прилозима допринели да помогну Стефану. Помогли сте нам да скупимо 164 820,00 дин.

Вама драги наши ђаци скидамо капу и поносни смо што сте наши мали, а опет тако велики Душановци.

CollageMaker 20191119 215836067

Још слика можете погледати на следећем линку